094 822 8634
044 222 8634
095 446 2290
068 289 3644
[email protected]
  • Головна
  • ПРО КОМПАНІЮ
  • Види віз
    • Віза в Англію
      • Туристична віза до Великобританії
      • Гостьова віза в Великобританію
      • Англійська Бізнес віза
      • Британська Весільна віза в Англію
      • Віза нареченої у Великобританію
      • Віза дружини в Англію
      • EEA family permit віза в Англію
      • Апелляція по візі дружини в Англію
      • Студентська віза в Англію на 6 міс.
      • Студентська віза в Англію до 11 міс
      • Студентська віза Tier4 В Англію
      • Транзитна віза у Великобританію
    • Віза в США
      • Туристична віза в США
      • Гостьова віза в США
      • Бізнес віза в США
      • k1 Віза нареченої США
      • Віза моряка
    • Віза в Канаду
  • Послуги і ціни
  • Контакти
  • English
  • Русский
  • Українська

Документи на шенген 2016 або "В очікуванні безвізового режиму".

Главная › Статьи › Документи на шенген 2016 або "В очікуванні безвізового режиму".
Документи на шенген 2016

Які документи подавати на візу щоб отримати максимум шансів на позитивне рішення, а ще краще - мультивізу ?! Коли вирішуєш сам підготувати і подати документи на візу, це одвічне питання завжди стоїть перше в списку. З чого почати? Що для посольства найважливіше? Що є необхідним і що важливо не упустити? Всі ці та безліч інших питань ми задаємо собі кожен раз подаючись на візу в посольство або до Візового Центру. Там звичайно ж сидять нормальні люди, які не бажають нам зла, але у них є певний перелік вимог, які постійно змінюються, і які часто не розголошуються відкрито на сайтах візових центрів. Причин на це кілька. По-перше, вимоги змінюються так часто, що просто напросто немає стільки співробітників, щоб посадити їх тільки те й робити що заповнювати сайт змінами. По-друге, кожна країна має обмеження на кількість віз, які вони можуть відкрити протягом року. Тому це свого роду бар'єр, який кожен повинен подолати самостійно щоб потрапити до лав "обраних". В черговий раз в Брюсселі 18.03 / 2016 було заявлено що українцям обіцяють "відкрити кордони". Але поки це все тільки слова. А реалії сьогодні такі:

Отже, давайте по-порядку.

Готуємо документи для оформлення візи: Шенген, Англію, Америку.

Документи на візуДокумент №1. Паспорт.

А точніше паспорта. Як мінімум їх у нас українців два: український та закордонний. Надавати потрібно часто обидва, плюс ксерокопії всіх сторінок. Є кілька країн - винятків, в які потрібно надати тільки закордонний паспорт, але оскільки ми готуємо максимальний пакет, краще підготуємо все, нехай буде більше чим менше.

Документ №2. Код платника податків.

Він є у кожного з нас, для посольства зазвичай достатньо ксерокопії, але можуть бути винятки коли зажадають показати оригінал, тому будьте готові мати його при собі.

Документ №3. Анкета.

Анкету для візи можна скачати на сайтах візових центрів країн Шенгенської угоди, Великобританії та Сполучених Штатів Америки, а також на офіційних сайтах консульства, посольства з розширенням доменного імені .gov - таке джерело є достовірним і там точно розміщені найсвіжіші та актуальні бланки анкет. Заповнити анкету необхожімо англійською мовою / латиницею або ж на мові тієї країни, в яку Ви подорожуєте, на Ваш вибір.

Або ж можна звернутися до наших перекладачів, або зв'язатися з менеджерами і залишити заявку на заповнення анкети, протягом одного дня (ми працюємо 7 днів на тиждень) заповнений формуляр анкети буде готовий.

Документ №4. Фото.

Фото на візу 3,5 х 4,5 на білому фоні, лоб і вуха (мочки вух) згідно з вимогами повинні бути відкриті.

Документ №5. Довідки, що підтверджують дохід.

1. Для найомних співробітників це повинні бути документи на офіційному бланку компанії, завірені печаткою та підписом, а також документ, що підтверджує, що ця компанія офіційно існує.

2. Для власників бізнесу / приватних підприємців / фрілансерів / агентів, що працюють за договором комісії і представників інших видів зайнятості, необхідно надати максимально розкритий перелік звіту про доходи.

Документи підтверджуючі доходи в Україні повинні бути надані за останні 3-6 місяців. Термін за який необхідно надати довідки про доходи встановлюється індивідуально кожним консульством / Візовим Центром.

3. Виписка з банку про залишок. З цим документом зазвичай питань не виникає і співробітники банку самі знають який документ вони Вам повинні видати на візу. Єдиний момент, нагадуйте їм про те що довідка потрібна обов'язково і на англійській мові, не тільки українською або російською.

З огляду на що для нас українців, зберігати гроші в банку ненадійно, є й інші альтернативні легітимні способи як довести своє стабільне фінансове становище, навіть якщо Ви не користуєтеся банківськими картами.

Документ №6. Додаткові документи, що підтверджують зв'язок з Україною.

Цей пункт Ви не знайдете в списках необхідних документів на сайтах візових центрів. Однак саме з цими документами і виникає безліч питань. Якщо Ви їх не надасте, Вас про них і не запитають, а й шансів на отримання візи теж буде набагато менше. Тому потрібно уважно продумувати що ще Ви можете надати консулу / візовому офіцерові щоб "переконати" його в своїх намірах повернутися в Україну після поїздки в Європу чи Америку.

Документ № 7. Бронювання квитків.

Для шенгенських країн потрібні викуплені квитки. Тут все гранично коротко і ясно. Для них це показник, а для Вас зелене світло. Якщо Ви дійсно маєте намір летіти / їхати в Європу після отримання візи, викуповуйте квитки. Щоб вони не прогоріли і візу дали - головне, готуйте документи, максимально правильно і уважно. А ось для Великобританії і США викуповувати квитки не потрібно тому, що вони дають багаторазові візи на більш тривалий термін і в цьому випадку наявність у Вас квитків для візового офіцера не показник, що Ви повернетеся в Україну.

Для Англії і Америки краще, навпаки, не викуповувати авіа квитки до отримання візи, тому що вони все одно не дають ніякої гарантії та переваги для видачі візи.

Документ № 8. Страховка.

Для країн Шенгенської угоди потрібно страховий поліс виїжджаючих за кордон в обов'язковому порядку. Даний вид страхування є добровільним видом страхування, однак наявність поліса страхування медичних витрат виїжджаючих за кордон є обов'язковою вимогою для отримання візи в ряд країн (Шенгенської зони). Сума покриття за страховим полісом повинна бути не менше 30 000 євро.

Вартість страховки прямо залежить від терміну перебування. Це може бути як разова страховка на ту кількість днів що Ви плануєте разовий в'їзд в шенгенську країну, так і на тривалий термін, тоді вона покриває півроку або рік з коридором перебування.

Для Великобританії і США страховий поліс не потрібен.

Якщо їдете на автомобілі, не забудьте про зелену карту!

Ось такий у нас вийшов довгий список документів для подачі на візу.

Завжди уважно перевіряйте всі документи і довідки, які отримуєте в органах і інстанціях, чи правильно вписані Ваші ініціали, дати поїздки, адреси та суми доходу, залишків і тд. При подачі в разі помилки у Вас буде можливість виправити дані в анкеті, а ось довідки і документи завірені печатками на жаль будуть прийняті в тому вигляді, в котрому Вам їх видали.

До того ж до всіх перерахованих вище вимог, ми настійно рекомендуємо подавати ТІЛЬКИ достовірні документи. Не намагайтеся викручуватися і придумувати велосипед, якщо консул або візовий офіцер це виявлять вони сміливо поставлять бан років на 5 або в кращому випадку просто відмова у візі. Тому давайте готувати повний пакет документів виходячи з тієї ситуації, яка є, повірте  з нашого досвіду - завжди можна знайти як довести Ваше фінансове стабільність і зв'язок з Україною.

Більш детально з усіх виникаючих питаннях в ході підготовки пакету документів для візи, можна проконсультуватися з менеджерами Просто-Віза по телефону 044-222-86-34, 094-822-86-34 або в офісі на індивідуальній консультації.

Голоси відсутні
Твитнуть

Полезные ссылки и рекомендации по оформлению виз в Украине

Подача Апеляції та віза після відмови в Англію
Як відкрити візу в Канаду? - Основні вимоги, терміни, вартість
Residence Permit for Ukrainian in the UK - family members of EEA
Бізнес віза в Англію. Вимоги, термін оформлення, ціна, документи
Переклад документів для візи в Англію - Вимоги до перекладу. Хто може завіряти
Гостьова віза в Великобританію по запрошенню
Як отримати візу до Великобританії з України? - Типи віз, вимоги, список документів
Як відкрити бізнес візу в США?
Головні причини відмови у візі США. Що питають на співбесіді в посольстві США
Англійський тест IELTS на знання мови для візи. Вартість. Адреса, контакти
Туристична віза в Великобританію
Чи треба бронювати авіаквитки та готель для візи в Англію?
Віза в США для українців - типи віз в залежності від мети поїздки, правила оформлення
Біометричні дані для візи в Україні. Хто має здавати, де та на які типи візи?
ТБ тест - тест на туберкульоз для віз в Великобританію. Де пройти в Києві. Ціна
Без
вихідних
068 289 3644
094 822 8634
Зворотний дзвінок
Пн–Пт: 10:00 - 19:00
Сб.: 10:00 - 14:00
Нд.: Вихідний
попередній запис
Компанія
Про компанію
Відгуки
Статті
Послуги і ціни
Послуги
Віза в Канаду
Віза в США
Віза в Великобританію
Віза після відмови
Підтримка
Документи
Питання/Відповіді
Візові центри
Ми в соц. мережах
ПРОСТО VISA2011-2021 © All Rights Reserved