094 822 8634
044 222 8634
095 446 2290
068 289 3644
[email protected]
  • Головна
  • ПРО КОМПАНІЮ
  • Види віз
    • Віза в Англію
      • Туристична віза до Великобританії
      • Гостьова віза в Великобританію
      • Англійська Бізнес віза
      • Британська Весільна віза в Англію
      • Віза нареченої у Великобританію
      • Віза дружини в Англію
      • EEA family permit віза в Англію
      • Апелляція по візі дружини в Англію
      • Студентська віза в Англію на 6 міс.
      • Студентська віза в Англію до 11 міс
      • Студентська віза Tier4 В Англію
      • Транзитна віза у Великобританію
    • Віза в США
      • Туристична віза в США
      • Гостьова віза в США
      • Бізнес віза в США
      • k1 Віза нареченої США
      • Віза моряка
    • Віза в Канаду
  • Послуги і ціни
  • Контакти
  • English
  • Русский
  • Українська

Як правильно від'їздити візу? Інфолист

Главная › Статьи › Як правильно від'їздити візу? Інфолист
Що важливо знати перед поїздкою в Англію / США

Наше завдання допомогти з відкриттям мультивізи. І після цього зробити все що в наших силах, щоб Ви за цією ж візою до Великобританії, США або Шенген здійснили бажану поїздку. Тому що як отримати візу це питання № 1, друге завдання коректно в'їхати і виїхати з Англії / США / Європи за цією ж візою. Для цього ми створили рекомендаційний інфо-лист, який допоможе подорожувати самостійно по країнах Європи без зайвих питань, і забезпечити поїздку, насичену позитивними емоціями. Отже, важливо:

Роумінг.

Підключіть його обов'язково заздалегідь. За замовчуванням роумінг повинен підключатися автоматично, як тільки Ви приземляєтеся в аеропорту іншої країни. Однак не полінуйтеся зателефонувати оператору перед вильотом і уточнити чи підключено точно у Вас роумінг. Навіть якщо Ви регулярно літаєте - хіба мало що там змінилося у мобільного оператора, і Ваші настройки "злетіли". Довіряй але перевіряй.

Ми знаємо, що більшість наших клієнтів користуються роумінгом і піклуються про те щоб він був завжди включений.

Для тих же хто подорожує вперше, коротко відзначимо, що таке роумінг - це можливість користуватися послугами мобільної мережі закордонного оператора за межами країни проживання в якій зареєстрований Ваш мобільний оператор.

Wi-Fi в міжнародних аеропортах.

Розраховуйте на свій мобільний інтернет або купуйте тревел-сім карти, так надійніше.

Всі аеропорти заявляють що у них високошвидкісний вайфай і для комфорту пасажирів аеропорт подбав про доступ і швидкості з'єднання.

Тільки от не так це в реальності. У деяких аеропортах (як наприклад в Осло / Норвегії або Амстердамі / Голландії) Wi-Fi платний (в межах 2-3 євро за 15 хвилин). А в деяких, як в Лондон Хітроу він і зовсім не працює, і сотні стоять в черзі на паспортний контроль прилетівших туристів намагаються до нього підключитися і абсолютно безуспішно - чому на жаль ніде не пишеться, просто збій з'єднання. Тому ми рекомендуємо не сильно покладатися на вайфай, і якщо вам потрібен інтернет - "брати його з собою" :).

Мобільний телефон.

Поповніть рахунок, доларів на 20-30 $ мінімум. Ми іноді просто забуваємо поповнити рахунок, і смс мобільного оператора застає нас зненацька. Але перебуваючи закордоном цей "расплох" створює стрес п'ятикратного розміру. Та й з інтернетом буде простіше, якщо він Вам терміново знадобиться, а до вайфай підключитися буде складно.

Тому щоб уникнути стресових емоцій, поповнення мобільного перед поїздкою - вже плюс один пунктик до ідеальної подорожі.

Мета поїздки.

Куди і навіщо Ви їдете - це питання скоріш за все запитає прикордонник. Формулюйте відповідь на це питання чітко і ясно, коли про це запитає співробітник прикордонної служби перевіряючий паспорт при в'їзді в країну. Якщо Ви не зможете відповісти впевнено і чітко, це може стати причиною подальшого допиту а іноді навіть заборони на вїзд в країну і депортації.

Запрошення.

Бажано мати при собі ксерокопію запрошення. Запрошення потрібно оформлювати в разі отримання гостьової візи або бізнес візи. В запрошенні зазвичай є вся важлива інформація про мету Вашої поїзки, запрошуючу особу або компанію, адреса, контактні телефони. Тому у разі непорозуміння з прикордонниками якщо Вам важко порозумітися устно, простіше буде надати їм почитати запрошення.

Готівкові гроші.

Бажано мати з собою готівку. Орієнтовно 100-200 євро.

Депозитна картка. Кредитка.

Навіть якщо Ви її люті противники, візьміть її з собою. Нехай буде. Місця вона багато не займе, а ось підстраховуванням буде чудовим. У разі екстреної необхідності це ваша гарантія зняти гроші в цю секунду і вирішити виникле термінове питання (будь то зламана нога або сумочка Louis Vuitton). Ці кредитні гроші Вам обійдуться все одно дешевше, ніж вислана родичами готівка з України по Western Union або іншою системою міжнародних грошових переказів.

Страховка.

Намагайтеся купувати страховку на шенген у надійних міжнародних компаній. У будь-якому випадку середня ціна на ринку однакова у всіх страхових компаній. Варто зазначити що на Британську візу страховка не потрібна. Зазвичай все ми подорожуємо без проблем і отримуємо одне задоволення від поїздок. У непередбачених же ситуаціях важливо мати впевненість, що всі витрати на лікування в випадок необхідності, повинні бути покриті страховкою. Тому що в Європі лікування дуже дороге, особливо по нашими українськими мірками.

І ще ... Стоматолог. Це і смішно і не дуже. Відвідайте свого стоматоглога перед тривалою поїздкою. Бо лікування зубів не входить ні в одну страховку. Ці витрати Ви будете нести особисто, раптом терміново знадобиться допомога стоматолога в Європі. А пломба наприклад там коштувати в середньому від 50 до 150 євро залежно від країни.

Дати повернення.

Якщо виліт з Європейського міста ввечері однієї дати а приліт в Україну вже потрапляє на наступну дату (наприклад 2 годині ранку) - потурбуйтеся щоб квитки були викуплені на правильні дати з запасом такого зміщення. Це ж стосується і подорожуючих на автомобілі. Плануйте, що на кордоні Ви можете провести від 1 до 6-8 годин. Краще заздалегідь виїхати і перетнути кордон правильно, згідно з датами візи в паспорті, ніж потім при наступному отриманні візи писати мотиваційні листи і доводити послу чому у Вас "так вийшло".

Адреса куди їдете і де будете зупинятися.

prosto-visa-v-angliyu

Це останній в нашому списку, але один з найважливіших пунктів.

Місто, вулиця, номер будинку - роздрукуйте / завчіть / запишіть в блокнотик / Evernote і куди тільки ще можна. Тому що прикордонні офіцери задають це питання в 99,9% випадків. Їм по процедурі необхідно зафіксувати що Ви підтвердили, де Ви будете зупинятися. Якщо Ви не знаєте відповідь на це, здавалося б не настільки істотне питання з точки зору туриста, то для них це може послужити підставою для депортації. На жаль, така ситуація сталася з однією з наших туристок , яка прилетіла в аеропорт Лондона, Хітроу. Після тривалих позовів її посадили в літак і відправили летіти назад до Києва. Документи потім мають вигляд такий , як на фото. В майбутньому ймовірність отримання візи після депортації аналогічна отримання візи після відмови.

Після цього випадку ми завжди друкуємо інфо-лист своїм клієнтам після отримання візи, який рекомендуємо брати з собою в поїздку, щоб вся важлива інформація була під рукою.

Ми дбаємо про те, щоб Ви подорожували легко і в задоволення.

Наші менеджери завжди раді проконсультувати з питань, пов'язаних з візами і подорожами, телефонуйте: 044-222-86-34, 094-822-86-34.

Просто Віза.

Середнє: 5 (1 голос)
Твитнуть

Полезные ссылки и рекомендации по оформлению виз в Украине

Подача Апеляції та віза після відмови в Англію
Як відкрити візу в Канаду? - Основні вимоги, терміни, вартість
Residence Permit for Ukrainian in the UK - family members of EEA
Бізнес віза в Англію. Вимоги, термін оформлення, ціна, документи
Переклад документів для візи в Англію - Вимоги до перекладу. Хто може завіряти
Гостьова віза в Великобританію по запрошенню
Як отримати візу до Великобританії з України? - Типи віз, вимоги, список документів
Як відкрити бізнес візу в США?
Головні причини відмови у візі США. Що питають на співбесіді в посольстві США
Англійський тест IELTS на знання мови для візи. Вартість. Адреса, контакти
Туристична віза в Великобританію
Чи треба бронювати авіаквитки та готель для візи в Англію?
Віза в США для українців - типи віз в залежності від мети поїздки, правила оформлення
Біометричні дані для візи в Україні. Хто має здавати, де та на які типи візи?
ТБ тест - тест на туберкульоз для віз в Великобританію. Де пройти в Києві. Ціна
Без
вихідних
068 289 3644
094 822 8634
Зворотний дзвінок
Пн–Пт: 10:00 - 19:00
Сб.: 10:00 - 14:00
Нд.: Вихідний
попередній запис
Компанія
Про компанію
Відгуки
Статті
Послуги і ціни
Послуги
Віза в Канаду
Віза в США
Віза в Великобританію
Віза після відмови
Підтримка
Документи
Питання/Відповіді
Візові центри
Ми в соц. мережах
ПРОСТО VISA2011-2021 © All Rights Reserved